Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Reklama

Kosz stojak do segregacji odpadów


Doskonale wykonany aluminiowy stojak do segregacji śmieci. Przeznaczony jest do użytkowania zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynku. Cała konstrukcja oparta jest na ramach aluminiowych z zamontowanymi drutami do mocowania worków na odpady.

Więcej szczegółów


415,00zł z VAT

Stan:

2 dostępnych


Doskonale wykonany aluminiowy stojak do segregacji śmieci. Przeznaczony jest do użytkowania zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynku. Cała konstrukcja oparta jest na ramach aluminiowych z zamontowanymi drutami do mocowania worków na odpady. Dzięki pojedynczej klapie stojak staje się bardziej funkcjonalny. Klapa posiada wytłoczenia, które poza wzmocnieniem służą do odprowadzenia wody z powierzchni.

Na stojaku można mocować 3 worki segregacyjne do: papieru, plastiku i szkła. Stojak posiada frontowe drzwiczki oraz boczne ścianki. Drzwi wykonane z ramy aluminiowej oraz pleksi. Scianki boczne wraz z frontowymi drzwiami zakrywają wnętrze szafki na odpady. Pomaga to w utrzymaniu czystości oraz zwiększa estetykę miejsca przechowywania odpadów do recyklingu.

Producent starał się aby konstrukcja stojaka zawierała jak najmniej stalowych elementów. Dzięki temu można śmiało liczyć, że nie podda się on warunkom atmosferycznym, które działają destrukcyjnie na elementy ze stali.

Nogi oraz dwie ramy wykonane są z wysokiej jakości stopów aluminiowych anodowanych na kolor C00 (zobacz zdjęcia) są skręcone w taki sposób aby dawać największą możliwą stabilność. Klapa wykonana jest z tworzywa sztucznego, które pochodzi z recyklingu. Stojak posiada płytę pilśniową jako element dolnej półki, który wykorzystujemy w przypadku umiejscowienia stojaka wewnątrz. Pomaga ona w utrzymaniu czystości w przypadku nieszczelnych worków.

Natomiast kiedy stojak będzie stał na zewnątrz budynku płyta nie musi być montowana na stojaku. Wysokość stojaka jest dopasowana do najczęściej występujących worków na śmieci. Najmniejsza szerokość worka, który będziemy w stanie zawiesić na stojaku wynosi 2 x 52 cm (worek rozłożony na płasko).

Worki powinny być zawieszone na stojaku w taki sposób, aby dół worka opierał się na dolnej półce lub podłożu. Bądź EKO w każdym calu!!! Elementy składowe stojaka nie dość że są w większości uzyskiwane z surowców wtórnych to dodatkowo nadają się do ponownego recyklingu. Jeżeli zdarzy się coś co zmusi cię do zniszczenia tego stelarza to wiedz, że 98% całości stojaka można ponownie użyć po przetworzeniu w procesach produkcyjnych innych rzeczy. Dzięki temu dbasz o swój dom oraz o naszą planetę. Dodatkowo producent zapewnia, że przy odpowiednim użytkowaniu stojak będzie służył przez wiele lat bez utraty funkcjonalności czy wyglądu. Postaw na jakość i bądź ekologiczny!!!

Stojak przeznaczony do samodzielnego montażu. Cały proces skręcania stojaka jak bardzo prosty i nie powinien sprawiać nikomu trudności.

Wymiary: szerokość: 100 cm wysokość: 85 cm głębokość: 38 cm Elementy składowe opakowania: 1 x aluminiowa ramka dolna 1 x aluminiowa ramka górna z drutem mocującym worki na odpady 2 x fronty aluminiowe (drzwi) 4 x noga (2 x przednia + 1 x lewa tylna + 1 x prawa tylna) 1 x klapa z tworzywa sztucznego 16 x śruba z łbem stożkowym 2 x tulejka z tworzywa sztucznego 2 x podkładka z tworzywa sztucznego 2 x śruba z łbem podkładkowym 2 x zaślepka do śruby z łbem podkładkowym 1 x płyta pilśniowa (spód) 2 x płyta diboint lup pleksa (na zewnątrz) lub płyta pilśniowa lakierowana (do wewnątrz)

Uwaga!!! Brak worków w zestawie. W przypadku chęci zakupu hurtowych ilości proszę kontaktować się telefonicznie lub na e-mail przed złożeniem zamówienia.

Koszyk  

(pusty)

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Najczęściej kupowane

  • Zestaw koszy  do segregacji Sort_R 75l
  • Kosz stojak do segregacji odpadów
Zestaw 3 koszy do segregacji odpadów w biurze Sort 75l
Pojemniki wykonane z wysokiej jakości...
Kosz stojak do segregacji odpadów
Doskonale wykonany aluminiowy stojak do...
KOSZ DO SEGREGACJI ODPADÓW OVETTO- KOLOROWY
Wykonany z przetworzonego materiału kosz...
Komplet ręczniki bambusowe 70x140,50x100 cm
Normal 0 21...
Stelaż na odpady kuchenne - Eco Compakt
Eco-Compact Stelaż do worków z...

Wszystkie najpopularniejsze

Reklama