Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Reklama

KOSZ DO SEGREGACJI ODPADÓW OVETTO- CZARNY


Wykonany z przetworzonego materiału kosz „Ovetto” jest  atrakcyjny wizualnie oraz funkcjonalny –dzięki zastosowanym rozwiązaniom umożliwiaja zmniejszenie ilości plastikowych odpadów, są obrotowe i wygodne w użyciu.

Więcej szczegółów


740,00zł z VAT

Stan: Towar dostępny na zamówienie


Wykonany z przetworzonego materiału kosz „Ovetto” jest  atrakcyjny wizualnie oraz funkcjonalny –dzięki zastosowanym rozwiązaniom umożliwiaja zmniejszenie ilości plastikowych odpadów, są obrotowe i wygodne w użyciu.

Kosz „Ovetto” posiada trzy pojemniki, których drzwiczki mogą różnić się oznaczeniami lub kolorami - ze względu na typy odpadów (np. papier, odpady organiczne, itp.). Drzwiczki służą do wymiany worka, a nad każdym pojemnikiem znajduje się małe okrągłe odchylane wieczko do wyrzucania odpadów. Wieczka ciasno przylegają, izolując brzydkie zapachy. Kosz jest obrotowy, można postawić go np. w kącie i mieć łatwy dostęp do każdego przedziału. W celu zredukowania objętości odpadów, na górze „Ovetto” zamontowano zgniatacz do plastikowych butelek, dzięki któremu można pomieścić ich większą liczbę. Istnieje możliwość przymocowania kosza do podłoża, lub ściany - na specjalnym ramieniu (kosz nie posiada wtedy podstawy).

Produkt nie tylko spełnia potrzeby funkcjonalności i estetycznego wyglądu, ale również, dzięki uczynieniu codziennej segregacji nawykiem łatwym i przyjemnym, uczy dzieci, młodzież i dorosłych szacunku dla środowiska. „Ovetto” jest zrobiony z tworzywa ABS i polipropylenu, którego polimery pochodzą z odzyskanych materiałów (40 - 70% biały i kolorowy „Ovetto”, 100% czarny „Ovetto”). Zastosowanie kosza „Ovetto” na otwartych przestrzeniach i we wszelkich miejscach publicznych umożliwia popularyzację segregacji odpadów nie tylko w rodzinach, ale także w całym społeczeństwie. Kosz „Ovetto” ma kształt jaja, występuje w różnych kolorach, a jego delikatna i stożkowa linia czyni go przedmiotem designerskim, który dobrze komponuje się w każdym pomieszczeniu i współgra z różnego rodzaju meblami. Spodoba się zwłaszcza osobom ceniącym oryginalność, nowoczesność w wystroju wnętrz oraz elegancję. „Ovetto” może być umieszczony w domach, biurach, szkołach, lub na zewnątrz, w ogrodach itp. Kosze „Ovetto” są bardzo dobrym rozwiązaniem do przedszkoli, szkół, banków, centrów handlowych, biur, hoteli, domów, mieszkań oraz innych wnętrz, mogą być także umieszczane na zewnątrz. „Ovetto” we wszelkich placówkach zapewnia nie tylko elegancki wystrój wnętrz, ale także tworzy pozytywny wizerunek firmy zaangażowanej w sprawy środowiska naturalnego.
Kosz Ovetto srebrny
Wymiary: średnica 46cm, wysokość 86 cm
Waga: 7,8 kg
Każdy przedział ma pojemność 30 litrów

Koszyk  

(pusty)

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Najczęściej kupowane

  • Zestaw koszy  do segregacji Sort_R 75l
  • Kosz stojak do segregacji odpadów
Zestaw 3 koszy do segregacji odpadów w biurze Sort 75l
Pojemniki wykonane z wysokiej jakości...
Kosz stojak do segregacji odpadów
Doskonale wykonany aluminiowy stojak do...
KOSZ DO SEGREGACJI ODPADÓW OVETTO- KOLOROWY
Wykonany z przetworzonego materiału kosz...
Komplet ręczniki bambusowe 70x140,50x100 cm
Normal 0 21...
Stelaż na odpady kuchenne - Eco Compakt
Eco-Compact Stelaż do worków z...

Wszystkie najpopularniejsze

Reklama